Вантажні ліфти

Вантажні ліфти (гідравлічні або електричні)зроблені таким чином, щоб витримувати будь-які вантажі, задовольняючи навіть найвибагливіші вимоги функціональності. Маловантажні ліфти повинні бути Вашим основним вибором для застосування, як в житлових, так і в промислових будівлях. Оскільки, це універсальний продукт, він обслуговує безліч вимог в будинках, готелях, лікарнях, лабораторіях, ресторанах, с


Вантажні ліфти (гідравлічні або електричні)зроблені таким чином, щоб витримувати будь-які вантажі, задовольняючи навіть найвибагливіші вимоги функціональності. Маловантажні ліфти повинні бути Вашим основним вибором для застосування, як в житлових, так і в промислових будівлях. Оскільки, це універсальний продукт, він обслуговує безліч вимог в будинках, готелях, лікарнях, лабораторіях, ресторанах, супермаркетах, офісах, магазинах і бібліотеках. Наші маловантажні ліфти мають міцну і надійну конструкцію і надають рішення вищевказаних вимог, підвищуючи продуктивність, знижуючи навантаження і заощаджуючи час. Деякі з основних характеристик:

• Жорсткість

• Безпек

а • Надійність

• Естетика

• Простота установки

Можуть бути використані такі матеріали, як оцинкований сталевий лист з епоксидним фарбуванням або лист з нержавіючої сталі. Ці матеріали відрізняються високою міцністю і захистом від ушкоджень у зв’язку з частою, важкою і тривалою експлуатацією. Вони в основному використовуються для важких промислових застосувань, складів, супермаркетів, парковок, лікарень і торгових центрів.

Вантажопідйомність до 20.000кг

Швидкість до 1 м/с

Система пожежного оповіщення

Плавний і безшумний привід розташований всередині шахти (останній поверх)

З машинним приміщенням MR або без машинного приміщення MRL

Відповідно до норм 95/16 / EC і європейським стандартам серії EN 81-20

Підтримка Whatsapp

Boss Lift

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?