Наша концепція

Компанія «BOSS LIFT» створена в 1989 році в Туреччині (Стам- бул) під брендом «BOSS LIFT» та «Tekniksan Asansor». За більш ніж
30-річний досвід роботи у виробництві ліфтового обладнання наша ком- панія гарантує якісне, надійне і конкурентне обладнання.
Компанія «BOSS LIFT» має сучасні офісні приміщення з виробництвом і висо- кокваліфікованими працівниками. На сьогодні, ми йдемо крок в крок з розвитком су-
часних технологій в ліфтовій галузі.
Ми виготовляємо весь спектр ліфтового обладнання:
- електричного типу без машинного приміщення (MRL);
- електричного типу з верхнім машинним приміщенням (MR);
- гідравлічного типу.
А саме: пасажирські, вантажні, вантажопасажирські, панорамні, лікарняні, маловантажні підйомники, сервіс- ні ліфти, інвалідні підйомники.
Станом на сьогодні, в Україні є великий розвиток будівництва, і як наслідок потреба в ліфтовому обладнанні. Для покращення робо- ти між Замовником в Україні і нашим виробництвом в Стамбулі в 2019 році ми відкрили офіс в м. Львів і підприємство «BOSS LIFT». Наша компанія отримала всі дозвільні документи і офіційно працює на ринку України на загальних підставах оподаткування згідно чинного законодавства України.
Компанія «BOSS LIFT» надає послуги «під ключ». А саме:
-    консультацій щодо вибору ліфтового обладнання;
-    виробництво ліфтового обладнання;
-    контроль якості всіх комплектуючих ліфта;
-    поставка обладнання в Україну (транспорт, розмитнення);
-    монтаж та пусконалагоджувальні роботи;
-    здача ліфтів в експлуатацію;
-    гарантійне сервісне обслуговування;
-    технічне обслуговування;
-    доставка турецьких запчастин в найкоротші терміни.
При умові проведення монтажних та пусконалагоджувальних робіт нашими працівниками ми надаємо гарантію на безперебійну роботу ліфтового обладнання та забезпечуємо якісним технічним обслуговуванням - Дозвіл на проведення: монтаж, демонтаж, пускона- лагоджувальні роботи, ремонт, реконструкція та технічне обслуговування ліфтів № 0158.20.46 від 17.02.2020р.
Крім цього, компанія «БОС ЛІФТ» співпрацює з турецькими виробниками ліфтового обладнання та виробниками комплектуючих до ліфтів, а саме: «Alberto Sassi»; «FERMATOR»; «Akis»; «Nagel»; «ARKEL»; «Kinetek»; «PROLİFT », «WİTTUR»; «KLEEMANN»; «MARAZZİ»;«КІRIKER »;«ТЕОRİ»;«EKER »;«МİKROİFT»;«ÖZBEŞLER»;«EKER»;та іншими виробниками.
Все запропоноване обладнання відповідає вимогам Європейського стандарту безпеки, Технічному Регламенту ліфтів України.


Підтримка Whatsapp

Boss Lift

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?